راهنماي ايجاد و استفاده

برای تمامی دانشجویان دانشگاه، اعم از ایرانی یا بین الملل، در تمامی مقاطع تحصیلی، به محض پذیرفته شدن و ثبت نام در دانشگاه، به صورت خودکار اکانت پست الکترونیک ایجاد می گردد. جهت دسترسی به این اکانت می توانید به یکی از دو روش زیر اقدام نمایید:

1-    وارد سامانه دروس (https://vc.kntu.ac.ir) شوید. بر روی علامت  که در بالا-سمت چپ سامانه دیده می شود کلیک کرده و گزینه مشخصات فردی را انتخاب نمایید. در صفحه نمایش داده شده، آدرس پست الکترونیک شما درج شده است. کلمه عبور دسترسی به این اکانت با کلمه عبور دسترسی به سامانه دروس یکسان، و به صورت پیش فرض برابر با کد ملی شماست (برای دانشجویان بین الملل، کلمه عبور پیش فرض شماره دانشجویی است).

2-    به صفحه «فراموشی رمز عبور یا ایمیل دانشجویان» در سامانه پرتال (آدرس: http://portal.kntu.ac.ir/29) زیر مراجعه کنید. اطلاعات درخواستی، شامل شماره دانشجویی، تاریخ تولد، کد ملی، کلمه عبور دوم در سامانه گلستان و کد چهاررقمی نمایش داده شده را وارد کرده و روی دکمه «بررسی و بازخوانی اطلاعات» کلیک کنید. در صفحه ای که باز می شود، رو به روی عبارت «ایمیل دانشگاه» می توانید اطلاعات اکانت پست الکترونیک خود را مشاهده کنید.

جهت ورود به سامانه پست الکترونیک از آدرس https://email.kntu.ac.ir استفاده کنید.

در صورت فراموشی کلمه عبور اکانت پست الکترونیک خود یا نیاز به تغییر آن، می توانید از مسیر ذکر شده در بالا (http://portal.kntu.ac.ir/29) اقدام نمایید. توجه کنید که این کلمه عبور، هم برای اکانت پست الکترونیک و هم برای اکانت شما در سامانه دروس مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین، با تغییر آن، کلمه عبور در هر دو سامانه تغییر خواهد یافت.

تاریخ به روز رسانی:
1399/09/17
تعداد بازدید:
53064
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه خواجه نصير الدين طوسي ميباشد.